Wprowadzenie » CENFORCE 150 (sildenafil) » Cenforce 150 mg 4 tabletki


        

Cenforce 150 mg 4 tabletki

Cenforce-150 Sildenafil

Niedostępny

 

Numer produktu: 52
cena standardowa 140,00 zł
nasza cena bez VAT : 43,00 zł
nasza cena z VAT (0 %):
43,00 zł

Lek o nazwie Cenforce 150 jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na wspomaganie męskich problemów natury seksualnej. Jest on produkowany przez indyjski koncern farmaceutyczny o nazwie Centurion Laboratories. Lek jest dostępny bez recepty, jego dawkowanie warto jest skonsultować z lekarzem..

1 listek Cenforce 150 mg to 4 tabletki

Dawkowanie Cenforce 150

Lek powinien być przyjmowany w ilości jednej tabletki na około 45 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Utrzymuje się on w męskim organizmie przez około 4 godziny. Lek należy przyjmować w dowolnym momencie dnia, aczkolwiek raczej unikać zażywania na pusty żołądek lub wraz z tłustymi potrawami. Elementem koniecznym do uzyskania odpowiednich efektów jest podniecenie seksualne..

Skład leku Cenforce 150

Lek ten jest oparty na substancji czynnej, jaką jest cytrynian sildenafilu. Jest to najbardziej znana i najsilniejsza substancja czynna powodująca poprawę erekcji i wywołująca wzwód. Ilość cytrynianu sildenafilu w leku wynosi 150 mg.

 

Działanie leku Cenforce 150

Lek powoduje zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych prącia. Lek hamuje wydzielanie enzymów PDE 5. Podczas tego procesu uwalnia się tlenek azotu. To przekłada się właśnie na lepsze ukrwienie ciał jamistych prącia.

Istnieją przeciwwskazania do przyjmowania leku. Lek jest wprawdzie bezpieczny do stosowania, ale istnieją pewne przeciwwskazania. Są to:

- choroba niedokrwienna serca,
- arytmia serca,
- nadciśnienie tętnicze,
- uczulenie na cytrynian sildenafilu,
- choroby związane z układem krążenia,
- uszkodzenie nerek oraz wątroby,
- neuropatia wzrokowa,
- przebyty zawał serca,.

NjljODc