Wprowadzenie » CENFORCE 150 (sildenafil) » Cenforce 150 mg 8 tabletek


        

Cenforce 150 mg 8 tabletek

Cenforce-150 Sildenafil

Niedostępny

 

Numer produktu: 53
cena standardowa 140,00 zł
nasza cena bez VAT : 80,00 zł
nasza cena z VAT (0 %):
80,00 zł

Cenforce 150 to lek działający na męskie możliwości seksualne. Jest on produkowany przez indyjski koncern farmaceutyczny o nazwie Centurion Laboratories. Lek jest powszechnie dostępny bez recepty w aptekach internetowych.

2 listki Cenforce 150 mg to łącznie 8 tabletek

Działanie Cenforce 150

Działanie leku sprowadza się do wytwarzania tlenku azotu. Dzięki temu można mówić o lepszym ukrwieniu ciał jamistych prącia. To powoduje, że mamy do czynienia z większą erekcją i dłuższym wzwodem. Działanie leku powoduje hamowanie enzymu PDE 5. Cenforce 150 jest lekiem, w którym główną rolę odgrywa substancja czynna o nazwie cytrynian sildenafilu.

Skład leku Cenforce 150

Cenforce 150 jest lekiem, w którym główną rolę odgrywa cytrynianu sildenafilu. Substancja czynna, której ilość to oczywiście 150 mg. Jest to najsilniejsza znana nam substancja czynna powodująca poprawę możliwości seksualnych mężczyzn. Ilość w leku wynosi 150 mg.

Przeciwwskazania w przypadku stosowania Cenforce 150

Cenforce 150 jest zasadniczo lekiem bardzo bezpiecznym i dlatego też jest on sprzedawany bez recepty. Jednakże w pewnych sytuacjach nie należy go przyjmować. Owe sytuacje to:

- przebyty zawał serca,
- choroba niedokrwienna serca,
- nadciśnienie tętnicze,

- neuropatia wzrokowa,
- uszkodzenie wątroby oraz nerek,
- zawał serca,
- arytmia serca.

Zasady stosowania Cenforce 150

stosunkiem seksualnym. Lek nie należy przyjmować na czczo ani też razem z tłustymi potrawami. Jego działanie utrzymuje się w ludzkim organizmie aż do czterech godzin. W tym czasie można odbyć udany stosunek seksualny. Warunkiem jest jednak element podniecenia seksualnego.

Mzg4MG