Wprowadzenie » LOVEGRA » Lovegra (20 tabletek)


        

Lovegra (20 tabletek)

AJANTA PHARMA

Nowość

Niedostępny

 

Numer produktu: 38
cena standardowa 500,00 zł
nasza cena bez VAT : 200,00 zł
nasza cena z VAT (0 %):
200,00 zł

5 OPAKOWAŃ zawiera 20 TABLETEK

 


LOVEGRA
- nazwa handlowa preparatu na potencję dla kobiet. Lovegra produkowana jest przez firmę Ajanta Pharma w Indiach. Substancja czynna leku to Sildenafil, podobnie jak w przypadku "męskich" odpowiedników Lovegry, np. Viagry lub Kamagry.

Lovegra tabletki są koloru różowego i mają kształt rombu, podobnie jak Viagra mają zaokrąglone rogi. Na tabletkach Lovegra logo producenta preparatu. Tabletki Lovegra występują wyłącznie w jednej dawce - 100 mg czynnego składnika Sildenafil Citrate.

Lovegra w obiegowym języku nazywana jest Viagrą dla kobiet.

 

 

Lovegra - długotrwałe doznania seksualne

Sfera seksualna bez dwóch zdań jest jedną z tych istotniejszych w naszej codzienności. Współcześnie jednak bardzo wiele osób miewa bardzo poważne problemy z podnieceniem, ze swoim życiem seksualnym, z osiągnięciem zadowalającego efektu. Mowa zarówno o mężczyznach jak również o kobietach. Sposobem na poprawę tego stanu rzeczy u kobiet jest zastosowanie takiego leku, jakim jest Lovegra. Jest to lek będący odpowiednikiem męskiej viagry, aczkolwiek oczywiście działa na kobiety. Lovegra to lek, który pozwala na polepszenie życia seksualnego kobiet, na zdecydowanie większe i bardziej trwałe doznania seksualne. Lovegra pomaga na znacznie lepsze ukrwienie narządów seksualnych u kobiet. Ważnym aspektem jest to, iż po zażyciu Lovegry możemy mówić o długotrwałych efektach. Czas działania owego leku można określać w godzinach i może on trwać od czterech do sześciu godzin.

Lovegra na lepszy seks

W tym czasie możliwe jest doświadczenie kilku orgazmów. Warto dodać w tym miejscu, iż Lovegra powinna zostać zażyta na około 30 do 40 minut przed planowanym stosunkiem. Jednocześnie też warto pamiętać o tym, aby Lovegrę nie przyjmować łącznie z alkoholem oraz z potrawami wysokotłuszczowymi. Poza tym nie musimy stosować się do żadnych innych zaleceń. Możemy po prostu przyjąć dawkę tego leku i oczekiwać nieziemskich doznań, oczekiwać nieziemskiej przyjemności i wyjątkowych doznań seksualnych. Lovegra jest lekiem, który na naszym rynku zyskał już bardzo dobrą opinię i oczywiście jest to jak najbardziej słusznie dobra opinia.

 

Lovegra w obiegowym języku nazywana jest Viagrą dla kobiet.

1 opakowanie zawiera 4 tabletki

MzY3Z